Літні мовні табори

Мета проекту: підвищити рівень володіння іноземною мовою серед школярів та зацікавити дітей. У таборах діти зможуть спілкуватися іноземними мовами та застосовувати їх у різних формах діяльності (в ігрових та концертних програмах, театральних виставах, тощо).

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ В ЛІТНІЙ ПЕРІОД 2016 РОКУ

Час літнього відпочинку та розваг розпочався роботою пришкільних мовних таборів, організованих на базі загальноосвітніх навчальних закладів району. Основною метою таких таборів є зацікавити учнів іноземними мовами, здобути необхідні мовні навички, наповнити відпочинок веселим та пізнавальним спілкуванням, та забезпечити змістовне дозвілля. Щоб зробити перебування дітей максимально комфортним і корисним, педагоги ретельно готувалися, збиралися на творчі наради, брали участь у конкурсах, були учасниками проектів. Вчителі англійської мови НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м. Копичинці району взяли участь у конкурсі на участь у проекті на підтримку літніх англомовних таборів «Go Camps» у рамках співпраці з громадською організацією Go Global. За підсумками конкурсу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м. Копичинці увійшов у п’ятірку загальноосвітніх навчальних закладів Тернопільської області, які отримали право на підтримку літніх мовних таборів 2016 року. Вчитель англійської мови цього навчального закладу Танькова О.М. була активним учасником тренінгу, проведеного міжнародними експертами у Львові 26-27 травня 2016 року. 06 червня 2016 року на допомогу в організації іншомовних занять у таборі прибув волонтер з Туреччини Мурат Атасоі. Варто зазначити, що такий нестандартний формат літнього відпочинку викликав неабияке зацікавлення у школярів. Діти із задоволенням і зацікавленістю відвідують заняття, розширюють свій словниковий запас під час тематичних ігор та вікторин, інсценізацій та конкурсів, де вони мають можливість спілкуватися іноземними мовами та застосовувати їх у різних формах діяльності.

/Files/images/novini_ogoloshennya/DSC07584.JPG

/Files/images/novini_ogoloshennya/DSC07510.JPG

З 2 червня 2015 року у нашому районі розпочали роботу літні мовні табори при ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Гусятин, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія" м.Копичинці, НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія" м.Хоростків, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Копичинці, Спеціалізованій школі І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін с.Васильківці.


Методичні рекомендації та ресурси:

  • ТОКІППО
    Примірна програма літнього англомовного табору
    Завантажити
  • ТОКІППО
    Дидактичні матеріали з англійської мови для учнів англомовних таборів
    Завантажити

Цікаві сайти:

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.